Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Opowiadania przy kawie

Projekt Cinque Terre

Moje ksiązki to splot niemożliwego z nieprawdopodobnym. Każdą można czytać z osobna i w dowolnej kolejności. Jednak wszystkie razem stanowią uporządkowaną całość. Jeśli coś gdzieś się wydarzyło, to nie bez powodu. Teoria jest prosta - nie ma przypadków. Jeśli ja spotkałem Ciebie, a Ty spotkałeś mnie, to nie po to, by się spotkać i minąć.

Jeśli spotkaliście kiedykolwiek człowieka, który żyje, jak się zdaje, w swoim własnym wyimaginowanym świecie, to posiadacie Państwo pewien obraz takiej sytuacji. Co jednak, jeśliby przesunąć granicę wyobraźni? Wyobraźcie sobię puszczę Czereśniową. Powtarzam jeszcze raz: PUSZCZE CZEREŚNIOWĄ. Dotarło? Jak sięgnąc okiem wokół same wieloletnie i wysokie czereśnie. Hektary hektarów. Czereśnia za czereśnią, a w tej puszczy, pośród czereśniowych drzew patrzcie dobrze! ... a ujżycie Zakład Fryzjerski. Powaga. Zakład fryzjerski. I co, można dobrze uruchomić wyobraźnię? Owszem. Ta książka jest o tym jak zrezygnować z samego siebie dla innych.
To książka o tym, jak ludzkość nie potrafiła wykorzystać darowanej im szansy. Pewna kometa przelatuje zbyt blisko Ziemi (tak, tak, to jest ta sama, która narobi bałaganu w "Czereśniowej Puszczy"). Z tego powodu Ziemia stopniowo zamienia się w pustynię. Ogólnoświatowy Rząd podejmuje decyzję o ewakuacji całej Populacji. Szczytny cel, nieprawdaż? Nie dla wszystkich jednak wystarczy miejsca na ratunkowych promach. Niektórym się to nie uda. I tu zapisane są losy, tych którym się nie uda.
O miłości w czasach Apokalipsy. I nic więcej nie napiszę. Z recenzji znajomych powiem tylko, że poczatek jest trudny. Ale jak przejdziesz połowę (którą musi się przejść, by nie zgubić całości), to zaczyna się chłonięcie i pożeranie tekstu. A potem pojawia się żal, że to już koniec.
Do pobrania w formie elektronicznej
O S T A T N I i P I E R W S I
PDF --> Tutaj EPUB --> Tutaj
Wszechświat to nie jest bajka. Albo może i jest. Ale w tej bajce, ktoś musi sprzątać kosmiczny syf bytowania. "Transporter Odpadów" właśnie o tym mówi. Czy odpowiedzialność związków zawodowych, będzie działać kiedyś tak samo jak teraz? Pewnego dnia trzech śmieciarzy ... otrzymuje niecodzienne zlecenie. Na tyle niecodzienne, że nigdy nie wrócą już do swoich domów.
Na planecie Seceton, żyje dominująca rasa kosmitów. Są inteligentni, sprawni fizycznie i nad wyraz przebiegli. Podbili wszystkie inne znane im rasy i zobyli ich terytoria. I wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby pewnego dnia ich król nie zapragnął, pojąć za żonę najpiękniejszą kobietę we Wszechświecie. Aby znaleźć kandydatkę godną ręki króla, z Secetona wyruszają w kosmos cztery zespoły szpiegów. Szpiedzy odnajdą IDEALNĄ kobietę. Ale co się potem stanie ... tego nie mogę już zdradzić. Dopełnieniem tej książki jest książka pt. "Jeszcze raz, ostatni". Kolejność czytania dowolna. Proponuję przeczytać obydwie. Zrozumiesz wtedy, dlaczego niektóre rzeczy zadziały się w taki a nie inny sposób.
Śliczna baśń o tym, dlaczego Bóg stworzył ludzi. Nie nie z nudów ani kitu kościelnej miłości. Stworzył ich z konieczności. Dopiero konieczność przerodziła się w prawdziwą miłość. Czy takie rzeczy dzieją się łatwo? Czy mogą łatwo dziać się rzeczy, których sam Bóg nie przewidział? Oczywiście nie! Tutaj dowiesz się kto zakochał się w Zbawicielu i dopilnował, by podszedł pod drzewo żywota. Wplątani w to zostali Kłamcy oraz wszechpotęzny klan Kwaków. A jak się to skończy? Myślę, że wielu z Was będzie bardzo mile zaskoczonych.
Do pobrania w formie elektronicznej
F R A K T A L E z klanu J O S H U Y
PDF--> Rozdział pierwszy

Dlaczego nie ma linków do innych książek?

Książki są już napisane, wymagają jednakże wypolerowania. Wkrótce będą zamieszczone.
hudsonproject@interia.pl lub tel. 661-65-67-62
Nie czytaj na "dzika", czyli z kompa lub lapsa. Wydrukuj tekst albo pobierz epubpoczta:szerokabrama@gmail.com